contact us

درصورت وجود هرگونه سؤال در خصوص جشنواره و نمایشگاه بین‌المللی فناوری نانو می توانید از طریق راه‌های زیر با ما در تماس باشید.

لازم به ذکر است شرط لازم جهت حضور در نمایشگاه اخذ گواهی نامه نانومقیاس و تاییدیه های واحد ارزیابی غرفه ها میباشد، در صورتی که این تایید را اخذ ننموده اید میتوانید جهت کسب اطلاعات در این خصوص به وب سایت nanoproduct.ir مراجعه، و یا با این واحد تماس حاصل نمایید، در خصوص سایر موارد نمایشگاه با تلفن های دبیرخانه تماس حاصل فرمایید.

ارتبـــاط با دبیـــر خـــانه

توجه : کلیه متقاضیان حضور در نمایشگاه اعم از شرکت/مرکز/موسسه/دانشگاه/کارگروه‌های ستاد ویژه فناوری نانو می‌بایست فرم تعهدنامه حراست نمایشگاه را از این لینک دریافت نمایند و پس از تکمیل و مهر و امضاء، اصل آن را به نشانی دبیرخانه اجرایی نمایشگاه ارسال نمایند.

ارتبـــاط با پشتیبانی وبســایت

نمایشـــــگاه فـــــــناوری نانــــو

Iran Nano 2023

نمایشگاه فناوری نانو نخستین بار در سال 1387 به همت ستاد ویژه توسعه فناوری نانو، با اهدافی نظیر شناخت پتانسیل‌های تحقیقاتی و صنعتی و ارتقای دانش عمومی در حوزه فناوری نانو برگزار شد. این رویداد هر ساله با هدف اعتلای این شاخه از فناوری در محل نمایشگاه های بین المللی تهران با حضور فناوران داخلی و خارجی برگزار می‌شود.

شبکه های اجتماعی 

شبکه های اجتماعی 

تمامی حقوق نزد نمایشگاه فناوری نانو محفوظ است.  طراحی سایت و سئو سایت توسط ایگایا وب

کارکاه ها
نمایشکاه مجازی
جانمایی
کارتابل