Search
Close this search box.
Search
Close this search box.
شمارش معکوس برای بزرگترین رویداد نانویی کشور آغاز شد

روز شنبه ۱۳ آبان ۱۴۰۲ نمایشگاه نانو با حضور شرکت‌ها و فعالان حوزه فناوری‌نانو کار خود را آغاز می‌کند. این نمایشگاه به‌عنوان بزرگترین رویداد نانویی کشور، محل مناسبی برای آشنایی با آخرین دستاوردها و تحولات حوزه فناوری‌نانو است. از این رو، از علاقه‌مندان برای بازدید از این نمایشگاه دعوت می شود.

چهاردهمین نمایشگاه بین‌المللی فناوری‌نانو از ۱۳ الی ۱۶ آبان‌ماه ۱۴۰۲ در سالن‌های ملل و خلیج‌فارس برگزار می‌شود. ده‌ها شرکت نانویی در نمایشگاه نانو ۱۴۰۲ در حوزه‌های مختلفی نظیر نفت و انرژی، بهداشت و سلامت، آب و محیط زیست، کشاورزی و بسته‌بندی، خودرو، رنگ و پوشش، ساختمان، منسوجات و مواد پیشرفته حضور دارند و دستاوردهای خود را به نمایش می‌گذارند.

این نمایشگاه موقعیت مناسبی برای همکاری‌ فناورانه میان استارت‌آپ‌ها و فعالان اکوسیستم نوآوری کشور در مسیر تجاری‌سازی محصولات فراهم می‌آورد. از تمامی سرمایه‌گذاران، شتابدهنده‌ها، مسئولان، صاحبان صنایع و فعالان علاقه‌مند در اکوسیستم نوآوری کشور دعوت به‌عمل می‌آید تا از این نمایشگاه بازدید کنند.

یکی از تفاوت‌های این دوره از نمایشگاه، حضور پر رنگ هیات‌های تجاری و شرکت‌های خارجی می‌باشد. چنین فضایی برای گسترش کسب و کار نانویی به خارج از کشور مناسب بود و شرکت‌ها می‌توانند از این فرصت برای معرفی دستاوردها و توانمندی‌های صادراتی خود استفاده کنند.

از دیگر برنامه‌های این نمایشگاه، ایجاد فضای گفتگو میان صاحبان صنایع با شرکت‌های دانش‌بنیان حاضر در نمایشگاه است تا نیازهای صنایع شناسایی شده و بخش از این نیازهای صنعتی با فناوری‌های داخلی تامین شود.

کارگاهی آموزشی مختلفی برای علاقه‌مندان حوزه نانو برگزار می‌شود که برای اطلاع از موضوعات کارگاه به سایت نمایشگاه مراجعه کنید.

آزمایشگاه‌ها نیز در نمایشگاه  ۱۴۰۲ حضور دارند تا خدمات و توانمندی‌های خود را در بخش آزمایشگاهی به جامعه علمی معرفی کنند.

در این نمایشگاه، تورهای بازدید ویژه در نظر گرفته شده است که به مخاطبان کمک می‌کند تا بازدید هدفمندتری را تجربه کنند. لیدرها متناسب با نیاز هر گروه از بازدیدکنندگان، اطلاعات تخصصی و مورد نیاز مخاطب را در اختیار آن‌ها قرار می‌دهد.

لازم به ذکر است که بازدید برای عموم آزاد بوده و گروه‌های دانشجویی می‌توانند در قالب تورهای دانشجویی از این نمایشگاه بازدید کنند.

نمایشـــــگاه فـــــــناوری نانــــو

Iran Nano 2024

نمایشگاه فناوری نانو

شبکه های اجتماعی 

تمامی حقوق نزد نمایشگاه فناوری نانو محفوظ است.  طراحی سایت و سئو سایت توسط ایگایا وب

کارکاه ها
نمایشکاه مجازی
جانمایی
کارتابل

رمزعبور و نام کاربری شرکت ها به صورت پیش فرض شناسه ملی شرکت می باشد