Search
Close this search box.
توسعه فناوری و نوآوری
گروه توسعه فناوری و نوآوری در ستاد توسعه فناوری‌های نانو و میکرو، با هدف حمایت از راه‌اندازی کسب‌وکارهای نوپا تشکیل شده است.
فناوران، شرکت‌های نوپا، پژوهشگران و جامعه دانشگاهی به‌عنوان طرف عرضه؛ و مراکز نوآوری و شتاب‌دهنده‌ها، سرمایه‌گذاران خطرپذیر و مستقل، و شرکت‌های صنعتی به‌عنوان طرف تقاضا، مخاطبان اصلی این گروه می‌باشند.
در همین راستا، برنامه‌ها و زیرساخت‌های حمایتی لازم برای تکمیل فرآیند توسعه فناوری و غرفه و راه‌اندازی کسب‌وکارهای نوپا طراحی شده و در حال اجرا می‏باشد. این برنامه‌ها در مراحل قبل از دستیابی به پروتوتایپ شامل برنامه‌های حمایتی اعتبارسنجی و بنیان‏گذاری است و پس از آن نیز مجموعه حمایت‌هایی متناسب با نیاز کسب‏وکار نوپا در قالب مرکز صنعتی‏سازی (از جمله آماده شدن تیم‌ها برای جذب سرمایه، امکان تولید قراردادی با استفاده از پلتفرم‌های نیمه‌صنعتی، استقرار در فضاهای کار اشتراکی و سوله‏های صنعتی و …) در دسترس مخاطبان قرار می‌گیرد. از سمت دیگر، در راستای توسعه فناوری‌های نوظهور و آینده‌ساز و همچنین به منظور تسهیل در رشد کسب‌وکارهای نوپا در سطح بین‌المللی نیز برنامه‌های مختلفی در این گروه اجرا می‌گردد.

نمایشـــــگاه فـــــــناوری نانــــو

Iran Nano 2024

شبکه های اجتماعی 

تمامی حقوق نزد نمایشگاه فناوری نانو محفوظ است.  طراحی سایت و سئو سایت توسط ایگایا وب

کارکاه ها
نمایشکاه مجازی
جانمایی
کارتابل