Search
Close this search box.
راهنمای ثبت‌نام

متقاضیان ثبت‌نام در نمایشگاه بین‌المللی فناوری نانو باید به منظور ثبت‌نام از طریق مرورگر وب وارد نشانی nanoexhibition.ir شده و مراحل ثبت‌نام را به صورت اینترنتی از پرتال ثبت‌نام این نمایشگاه طی نمایند.

  • توجه فرمایید به منظور انجام ثبت‌نام، بهتر است از مرورگرهایی مانند Firefox و Google Chrome و نسخه‌های جدید ویندوز استفاده گردد.
  • لطفا پیش از آغاز فرآیند ثبت نام، کلیه مدارک و اطلاعات مربوط به شرکت/مرکز/موسسه/دانشگاه خود را فراهم و سپس اقدام به ثبت نام نمایید.
  • وارد کردن اطلاعات صحیح در هر مرحله از فرآیند ثبت‌نام برای حضور در نمایشگاه الزامی است.
  • اطلاعاتی که ورود آنها در فرآیند ثبت‌نام ضروری است با علامت “*” مشخص شده‌اند و بدون ورود آن‌ها امکان ادامه ثبت‌نام وجود نخواهد داشت.
  • کلیه متقاضیان حضور در نمایشگاه اعم از شرکت/مرکز/موسسه/دانشگاه/کارگروه‌های ستاد ویژه فناوری نانو می‌بایست فرم تعهدنامه حراست نمایشگاه را از این لینک دریافت نمایند و پس از تکمیل و مهر و امضاء، اصل آن را به نشانی دبیرخانه اجرایی نمایشگاه ارسال نمایند.
  • لطفا به منظور حفظ یکپارچگی در قالب سایت، اسامی انگلیسی را با حرف بزرگ آغاز و با حروف کوچک ادامه دهید.

متقاضیان باید پس از ورود به nanoexhibition.ir برروی لینک “کارتابل کاربران” از صفحه نخست کلیک کنند. این اولین مرحله از  تکیمیل مراحل ثبت نام است. سپس همانطور که در تصویر زیر مشخص است شناسه ملی شرکت خود را وارد نمایید. 

 

نکته : به صورت پیش فرض نام کاربری و پسورد هر شرکت برابر با شناسه ملی آن شرکت است. پس لطفا این شناسه رو فراهم کرده و در دسترس داشته باشید . 
پس از کلیک بر روی ورد به سایت شما وارد ناحیه کاربری یا همان کارتابل خود میشوید که ابتدا همانطور که در تصویر مشخص است وارد بخش تکمیل ثبت نام شده و اطلاعات خواسته شده را با دقت تکمیل نمایید.

 

نکته: دقت داشته باشید که اطلاعات ثبت شده در این مرحله در کتاب نمایشگاه و نمایشگاه مجازی ثبت میشود پس لطفا این مراحل را بدون اشتباه و با حوصله تکمیل نمایید.
حالا میتوانید با کلیک بر روی جانمایی وارد این صفحه شده و غرفه های موجود در نمایشگاه نانو 2023-1402 را مشاهده کنید .

 

امسال این نمایشگاه با در اختیار داشتن سالن سرپوشیده خلیج فارس و سالن ملل و قسمت فضای باز سالن خلیج فارس کار خود را شروع میکند.

با بردن ماوس روی غرفه مورد نظر قسمت ثبت غرفه برای شما نمایش داده میشود که میتوانید شماره غرفه را در این قسمت ببینید. سپس با کلیک بر روی ثبت غرفه به صفحه آن غرفه انتقال پیدا میکنید.
نکته: غرفه هایی که با رنگ قرمز مشخص شده اند در دسترس نیستند یا رزرو شده اند پس شما تنها میتوانید غرفه هایی را انتخاب کنید که رنگ سبز دارند.

 

 

 

در این صفحه نام غرفه، قیمت، متراژ و محل قرار گیری آن مشخص شده است که اگر این غرفه مدنظر شما بود و آن را تایید کردید متوانید با کلیک بر روی “افزودن به غرفه های رزرو شده” به صفحه بعدی انتقال پیدا کنید.

 

در این صفحه میتوانید اطلاعات غرفه انتخابی را مشاهده نمایید و قیمت آن را ببینید . همچنین میتوانید این اطلاعات را به عنوان پیش فاکتور دریافت کنید. با کلیک بر روی “رزرو اولیه یا پرداخت و رزرو نهایی غرفه” به صفحه پرداخت انتقال پیدا میکنید.

در این صفحه قیمت نهایی غرفه با 9 درصد مالیات را مشاهده میکنید که میتوانید با کلیک بر روی “پرداخت هزینه غرفه” این غرفه برای نمایشگاه نانو 1402-2023 رزرو نمایید.
در این صفحه با کلیک بر روی “رزرو اولیه” میتوانید تا 48 ساعت این غرفه را به حالت رزرو دربیارید و سپس تکمیل وجه کنید یعنی اگر در تاریخ 1 خرداد این غرفه را رزرو اولیه کردید تا 3 خرداد زمان دارید این غرفه را با پرداخت هزینه رزرو نهایی کنید در غیر این صورت این غرفه از رزرو خارج شده و در دسترس عموم برای رزرو قرار خواهد گرفت.

نمایشـــــگاه فـــــــناوری نانــــو

Iran Nano 2024

شبکه های اجتماعی 

تمامی حقوق نزد نمایشگاه فناوری نانو محفوظ است.  طراحی سایت و سئو سایت توسط ایگایا وب

کارکاه ها
نمایشکاه مجازی
جانمایی
کارتابل

رمزعبور و نام کاربری شرکت ها به صورت پیش فرض شناسه ملی شرکت می باشد