Search
Close this search box.
هزینه ثبت‌نام

هزینه های اعلام شده برای هر متر مربع براساس مصوبه شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی ایران برای گرید +A می‌باشد، از سال 1401 براساس مصوبه این شرکت، نمایشگاه فناوری نانو از گرید A به +A ارتقا یافت، همچنین این مبالغ علی الحساب بوده و برای 6 ماهه نخست سال میباشد.

۱- هزینه غرفه براساس نوع انتخابی :

الف : اجاره غرفه با تجهیزات اولیه (پیش ساخته): هر متر مربع 9,473,200 ریال شامل پارتیشن ، موکت و میز و صندلی به نسبت فضای خریداری شده است.

ب : اجاره غرفه بدون تجهیزات (زمین خام): هر متر مربع 7,823,200 ریال

ج : اجاره غرفه بدون تجهیزات (فضای باز): هر متر مربع 5,969,700 ریال

2- هزینه صفحه اختصاصی در وبسایت www.iranfair.com : طبق مصوبه هیأت مدیره شرکت سهامی نمایشگاه‌های بین‌المللی ج.ا.ا به ازای هر غرفه 10200000 ریال می‌باشد.

3- تبلیغات : هزینه چاپ اطلاعات دایرکتوری هر شرکت بصورت فارسی و لاتین در کتاب نمایشگاه رایگان است. در صورت نیاز به تبلیغ در صفحات ویژه، پشت جلد و… هزینه جداگانه محاسبه و توسط کارگزار مربوطه به صورت جداگانه دریافت خواهد شد و ارتباطی با هزینه های جاری نمایشگاه ندارد.

به تمامی هزینه‌ها 9 درصد مالیات بر ارزش افزوده مطابق قوانین تعلق خواهد گرفت.      

نکات مهم:

  • حداقل متراژ درخواستی غرفه 12 متر مربع برای با تجهیزات و 36 متر مربع برای زمین خام است و پرداخت هزینه غرفه برای تکمیل ثبت نام الزامی است.
  • اولویت انتخاب محل غرفه با عنایت به زمان ثبت نام، زمان تکمیل مدارک و زمان واریز وجه تعیین می‌گردد.
  • اعلام انصراف از مشارکت، باید حداقل تا ۴۵ روز قبل از افتتاح نمایشگاه به‌صورت رسمی و مکتوب به مدیریت نمایشگاه اعلام‌گردد. در این صورت پس ازکسر ۲۵ درصد از مبالغ واریزی، مدیریت نمایشگاه نسبت به استرداد ۷۵ درصد باقی‌مانده اقدام خواهدنمود.

راههای واریز

الف : از طریق پرداخت آنلاین سایت نمایشگاه: با مراجعه به بخش “پرداخت” در صفحه “مشاهده فاکتور و پرداخت” و انتخاب گزینه “پرداخت اینترنتی فاکتور از طریق درگاه اینترنتی بانک سامان” سیستم هزینه قابل پرداخت را به صورت خودکار محاسبه کرده و با ورود به درگاه بانک می‌توانید با استفاده از کارت بانکی و رمز اینترنتی نسبت به پرداخت اقدام نمایید. (فعلا راه اندازی نشده است)

ب : از طریق بانک و آپلود فیش پرداختی: با مراجعه به بخش “پرداخت” در صفحه “مشاهده فاکتور و پرداخت” و انتخاب گزینه “دریافت پیش فاکتور”، با پرداخت از طریق شماره حساب و یا شماره شبا با توجه به مبلغ قابل پرداخت ثبت شده در پیش فاکتور و ثبت اطلاعات پرداخت شامل شماره پرداخت، مبلغ واریزی و تاریخ واریز و بارگذاری تصویر اسکن شده فیش پرداختی می‌‌توان نسبت به پرداخت از این طریق اقدام نمایید.

نمایشـــــگاه فـــــــناوری نانــــو

Iran Nano 2024

شبکه های اجتماعی 

تمامی حقوق نزد نمایشگاه فناوری نانو محفوظ است.  طراحی سایت و سئو سایت توسط ایگایا وب

کارکاه ها
نمایشکاه مجازی
جانمایی
کارتابل